SDE Project Best Wool Carpets

n 2014 ontwierp New Best Architecten de uitbreiding en vernieuwing van de gebouwen van Best Wool Carpets met aandacht voor duurzaamheid. Als producent van 100% wollen vloerbedekking wil Best Wool Carpets er alles aan doen om zo milieu vriendelijk te produceren. Zo is er geïnvesteerd in een nieuwe verwarmingsinstallatie en is alle verlichting vervangen door LED-verlichting. Met het installeren van de zonnepanelen is de volgende stap gezet naar energieproducent in plaats van energieverbruiker.

Het bedrijf zit nu nog midden in de ontwikkeling van 100% recyclebare vloerbedekking waarbij de wol kan worden hergebruikt. Hierdoor draagt het bedrijf op het gebied van duurzaamheid en milieu stevig bij aan een duurzame samenleving.

De zonne-stroominstallatie wekt jaarlijks 160.000 kWh elektriciteit op, zeker 30.000 kWh meer dan de eigen behoefte. Een besparing van maar liefst 60.500 kg CO2 per jaar. Met de opgewekte stroom kunnen 50 huishoudens een jaar lang worden voorzien van stroom! De komende periode wordt er proefgedraaid om vast te stellen hoeveel stroom daadwerkelijk overblijft en hoeveel gezinnen in Best hiervan kunnen profiteren.

Best Wool Carpets is met haar zonnepanelen een voorbeeld voor andere bedrijven. Zij wil ondernemers bewust maken van de kansen met SDE+ en andere subsidiemogelijkheden. Wij wisten niet waar we allemaal rekening mee moesten houden, het is ingewikkelde materie. “Wij hebben ons laten adviseren door Ralf Klop van Groene Groei. Groene Groei heeft zowel de subsidie aangevraagd als de gehele inkoop begeleid. Dat leverde ons de zekerheid dat wij geen fouten maakten in de procedure en heel belangrijk dat een opbrengstgarantie is bedongen bij de leverancier.  Door deze professionele begeleiding  is het plaatsen van deze zonnestroom-installatie zowel goed voor het milieu als voor onze portemonnee.”, aldus Yvar Monasch, eigenaar van Best Wool Carpets.

Misschien voor u interessant:


Warning: imagejpeg(cache/images/3/6/1/d/4/361d4ae57fa79f17696be514066b0cfe424e8916.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/groenegroei2.picasso.ws/vendor/gregwar/image/Gregwar/Image/Adapter/GD.php on line 579

Warning: file_put_contents(cache/images/3/6/1/d/4/361d4ae57fa79f17696be514066b0cfe424e8916.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/groenegroei2.picasso.ws/vendor/gregwar/cache/Gregwar/Cache/Cache.php on line 265

Zonnepanelen Businesscase

Ondernemers met een grootverbruiksaansluiting kunnen gebruik maken van subsidie duurzame energie. Veel ondernemers zijn zich hier onvoldoende van bewust. Bovendien is het zonder kennis van zaken lastig een goede businesscase te maken. Groene Groei helpt deze bedrijven met het ontwikkelen van een zonnepanelen project, inclusief betrouwbare businesscase en de aanvraag van Subsidie Duurzame Energie.

Lees meer

Warning: imagejpeg(cache/images/5/8/7/1/0/5871036a834d1526b9cde6a138d66365ac8c8c07.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/groenegroei2.picasso.ws/vendor/gregwar/image/Gregwar/Image/Adapter/GD.php on line 579

Warning: file_put_contents(cache/images/5/8/7/1/0/5871036a834d1526b9cde6a138d66365ac8c8c07.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/groenegroei2.picasso.ws/vendor/gregwar/cache/Gregwar/Cache/Cache.php on line 265

SDE+ aanvraag

Hier kunt u eenvoudig uw SDE+ subsidie voor zonnepanelen aanvragen!

Lees meer

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *