Duurzaamheidsagenda Loon op Zand

Deze week starten de interviews binnen de gemeente Loon op Zand gericht op het ontwikkelen van een visie duurzaamheid, met daaraan gekoppelde duurzame uitvoeringsagenda. Groene Groei levert een bijdrage aan dit adviestraject in samenwerking met HetEnergieBureau uit Eindhoven.

De aanpak is gericht op brede participatie vanuit allerhande belanghebbenden binnen de gemeente: de ambtelijke organisatie, het gemeentebestuur, inwoners, bedrijven en NGO’s. Loon op Zand wil graag een duurzame gemeente worden, met naast focus op energie, ook aandacht voor duurzame Leisure: De Loonse en Drunense Duinen en de Efteling.

Resultaat moet naast een visie een concrete uitvoeringsagenda zijn met concrete projecten en hun bijdrage richting een energieneutraal Loon op Zand. En dat met betrokkenheid van alle belanghebbenden in de gemeente, zodat de kans van slagen sterk wordt vergroot.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *